Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat


Sigortalı Nakliyat

Eviniz taşınacak ve siz yaşanabilecek sorunları düşünüyorsunuz. Eşyalarım zarar görürse, kaybolur sa gibi düşünceleriniz varsa Sigortalı Taşıma seçeneğini kullanabilirsiniz. Her ne kadar dikkat edilse bile her şeyin sorunsuz bitmesi bazen mümkün olmayabilir. E-Nakliyat platformu olarak kırılan ve zarar görenin yerine konulmasının hassasiyetinde bir yapıya sahip olmamıza rağmen Sigortalı Taşıma Sistemini tavsiye ederiz.
 
Sigortalı Nakliyat eğer tercihiniz ise mutlaka poliçe doldurulmasına özen gösteriniz. Nasıl ki otomobilinizi kasko yapırıken bir poliçe imzalıyorsanız Nakliyat hizmetlerindede yetkili nakliyat firmasının nakliyat poliçesi hazırlamasını isteyiniz.
 
Maddi değerinin yanında bazı eşyalarınızın manevi değeri daha fazladır. Sigortalamak belki manevi değerleri korumayabilir ama buna rağmen yapılması her zaman tercih sebebidir. Nakliye sektöründe hizmet veren personellerin işinde uzman olmaları kırılma ve zararın en aza inmesinde en önemli noktadır. Nakliyat bir meslektir ve bu işin meslek edinmiş kişi ve firmaların elinde sorunsuz olarak yapıldır.
 
Türkiye'de nakliyatın gelişmesi ve kurumsal bir yapı haline gelmesi hedefelerimizin en başında yer alır. Kendimizi sürekli geliştirerek ve yeni teknolojileri takip ederek sektörün en iyisi olmak hedefindeyiz.


7/24 Danışma Hattı
destek@enakliyatankara.com
0 532 328 46 60 - 0 312 334 23 81