Ankara Şehirler Arası Taşımacılık

Ankara Şehirler Arası Taşımacılık


Şehirler Arası Taşımacılık

Bir şehirden başka bir şehre taşınma evden eve nakliyatın belkide en zor olanıdır. E-Nakliyat olarak deneyimli sürücülerimiz ve Şehirlerarası Taşımacılık a uygun kamyonlarımız ile her türlü şartta eşyalarınız sorunsuz olarak taşınır. Size sadece yeni yaşam alanınıza gitmek kalır. Özel paketleme ve istifleme ile eşyalarınız zarar görmeden taşınır.

Sürücülerimiz her türlü hava ve yol şartlarında tecrübelidir. Kamyonlarımız mevsime uygun olarak donatılır. Bunlara rağmen yaşanabilecek bir arıza yada kaza durumunda, yedek araç tahsis edilerek nakliyat sorunsuz olarak devam ettirilir. 

Taşınmadan önce evinizin eşya durumunu kontrol ediyoruz. Ücretiz ekspertiz hizmeti ile size en uygun araç tahsisini yapıyoruz. Araç filomuzda her kapasitede nakliyat için araç bulunmaktadır. Eşya miktarı ve araç kapasitesi iyi ayarlandığında maliyet olarak daha az bir ücret ödersiniz.

Şehirler arası evden eve nakliyat da en önemli konularda biride eşyanın paketlenme ve istiflenmesidir. Uzun bir yolculuk geçiirecek olan eşyalarınız hasar görmeden taşınmalıdır. Tüm eşyalarınızı uzman ekibimiz tarafından paketliyoruz. Ardından araçlara yerleşimi yapılırken eşyanın sağa sola çarpmadan sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlıyoruz. Yol durumu ne olursa olsun her hangi bir sorun yaşamadan yeni adresinize kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

E-NakliyatAnkara olarak şehirler arası eşya taşıma standartlarına uygun olarak tüm belgelere sahibiz. Yetkisiz araç kullanımı ve eşya taşınması hem size hemde eşyalarınıza zarar verir. Bu nedenle her zaman konusunda uzman ve yeterlilik belgelerine sahip firmaları tercih etmenizi öneririz.

 


7/24 Danışma Hattı
destek@enakliyatankara.com
0 532 328 46 60 - 0 312 334 23 81