Gizlilik Politikamız

Web sitemizde ve ilgili tüm sitelerde, uygulamalarda ve hizmetlerde tarafımızdan sunulan ürünlere, hizmetlere, içeriklere, özelliklere, teknolojilere ve işlevlere erişmek veya bunları kullanmak üzere oturum açtığınızda bu Gizlilik Politikası'nı kabul edersiniz. Bu Gizlilik Politikası'nın amacı, sözleşmeyle aksi belirtilmedikçe Nakliyat Hizmetleri'nin kullanıcılarımız tarafından kullanımını yönetmektir. Bu Gizlilik Politikasını, revize edilmiş sürümünü web sitemizde yayınlayarak herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Revize edilmiş sürüm yayınlanan geçerlilik tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

Web sitemiz üzerinden alınan hizmetlerde kullanıcının özel bilgileri koruma altına alınacak 3. Kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

e-Nakliyat Platformu nakliyat hizmeti veren bir kuruluş değildir. Türkiye genelinde nakliyat hizmetinin kurumsallaşması adına oluşturulmuş bir platformdur.

Aldığınız hizmet nedeniyle uğradığınız zararlar e-Nakliyat Platformu üye web siteleri ve yöneticilerini hukuki olarak sorumlu tutmaz. Şikayet hattını arayarak bildirimde bulunabilirsiniz. Bildirimleriniz değerlendirilerek hizmet aldığınız nakliyat firması ile konu görüşülür. Hizmet kalitesinin düşük olması ve diğer şartların oluşması durumunda üye nakliyat firması e-Nakliyat Platform dışından bırakılacaktır.