Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

e-Nakliyat Ankara olarak 18 yıllık tecrübe ve güven esasına dayalı evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamız araç, personel ve ekip olarak her türlü nakliyat ihtiyacına tam çözüm sunabilen bir yapıya sahiptir. Ev ve Ofis Taşıma işini kendimize meslek olarak seçmemiz, kendimizi sürekli geliştirmemiz anlamına gelmektedir.

Evden Eve Nakliye alışıla gelmiş yapısından ayrılmak zorundaydı ve artan rekabet koşulları, daha iyi hizmet sunmanın avantajları ile seötör eski nakliye sisteminden artık vazgeçme noktasındadır. Bilinçli ve araştırmacı bir toplum haline gelmemiz kaliteli nakliyatı belirlememizi sağladı. e-Nakliyat ağı olarak bizde kendimizi çağın şartlarına uygun hale getirdik. Personel ve ekipman konusunda ileri seviyelere ulaşarak en iyi nakliyat hizmeti sunan firma olma yolunda ilerliyoruz.

Evden Eve Nakliyat sürecini düşünecek olursak; sistemin çok değiştiğini görebiliyoruz. Eskiden olduğu gibi kendi eşyalarınızı paketleme, yükleme, geri indirme gibi sıkıntıların hiçbirinin kalmadığını görüyoruz. Artık firmalar ücretsiz ekspertiz ile evinizin durumunu kontrol ediyorlar. Size en uygun teklifi sunabiliyorlar. Eşyalarınız paketleniyor ve firma tarafından yükleniyor. İsterseniz Sigortalı Nakliyat seçeneği kullanabiliyorsunuz. Yeni evinize eşyalar geliyor. paketlerinden çıkarılıyor ve sizin istediğiniz yerlere yerleştiriliyor. Tüm bu süreç uzman ellerde yapılıyor ve nakliyat artık bir sorun olmaktan çıkıyor. 

Tüm eşyalarınız eksiksiz ve sorunsuz olarak yeni adresinize transfer edilirken size sadece yeni evinize gitmeniz kalıyor. Eşyalarınızın montaj ve demontaj işlemleri, özel paketleme sistemi ile zarar görmeden taşınmaktadır. İster şehir içi ister şehirler arası eşya taşıma ihtiyacınız e-Nakliyat kalite ve güvencesi ile yapılır.

İlerleyen yıllarda başka teknolojiler ile belki çok daha kısa bir sürece evinizi taşıyabilirsiniz. e-Nakliyat olarak teknolojinin sürekli takibini yapıyoruz. Bizi daha iyi kılan tarafımız bu olsa gerek.

Türkiye'nin birçok ilinde şubeleri bulunan e-Nakliyat platformu hizmet ağını her geçen geçen gün artırarak markalaşma yolunda ilerlemektedir.


7/24 Danışma Hattı
destek@enakliyatankara.com
0 532 328 46 60 - 0 312 334 23 81