Ankara Asansörlü Taşımacılık

Ankara Asansörlü Taşımacılık


Asansörlü Taşımacılık

Teknolojiyi tabip etmek ve ayak uydurmak günümüz çağında var olmak anlamına gelmektedir. E-Nakliyat platformu Ankara ve tüm Türkiye'deki ekiplerine bazı kriterleri zorunlu kılmıştır. Taşınmada kolaylık ve zaman kazancının önemli etkenlerinden biride Asansörlü taşıma sistemidir. Ankara Asansörlü Nakliyatın öncülerinden e-NakliyatAnkara dır.
 
Ev taşımanın vazgeçilmez unsuru olan asansör sistemi pratik bir çözümdür. Bina yüksekliğinin hiç bir önemi olmada eşyarınız güvenle taşıyoruz. Sistemi kullanan personelimiz gerekli eğitimler almı ve konusunda tecrübelidir. Bazı önemli noktalar vardır ki oda asansörlü nakliyatın güvenle yapılması gereken bir husustur. Aracın binaya yanaşma mesafesi, asansörün dengesi, tüm ayaların sağlam zemine basması gibi kurallara tam olarak uyuyor ve sorunsuz nakliyat gerçekleştiriyoruz.
 
Binanızda asansörün olmadığı ,merdiven dairesinin yeterli genişlikte olmadığı ,çok hassas eşyaların bulunması gibi durumlarda Asansörlü Nakliyat Tavsiye edilir. Eşya Paketleme çok iyi yapılmalıdır. Zira maddi değerinin yanında manevi değeri yüksek olan eşyalarında unutulmaması her parça için özenli davranılmalıdır. E nakliyat platformu üye firmaları bu bilince sahip nakliyat şirketlerinden oluşmaktadır.
 
Bünyesinde her türlü ekipman ile nakliye için gerekli tüm işlemlere cevap verilmektedir. Gerek asansörlü taşıma gerekse diğer tüm nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti birinci değerimizdir.
 


7/24 Danışma Hattı
destek@enakliyatankara.com
0 532 328 46 60 - 0 312 334 23 81